Awatar użytkownika stiven

stiven

Dołączył 2014-12-31

Aktywność użytkownika:

  • 0 dodanych ofert
  • 24 dodanych komentarzy

Ostatnie dodane komentarze użytkownika:

stiven 09:28, 09-06-17 #
Przed chwilą udało mi się skorzystać z kuponu.
stiven 12:27, 12-04-17 #
To warto kupić, czy nie?
stiven 23:42, 15-03-17 #
Ja jak założę taką koszulkę, to pocę się, jakbym owinął się folią.
stiven 13:28, 11-12-16 #
[quote]Może faktycznie to jest typ B, zasugerowałem się tylko tym przeszyciem na końcówce.[/autor]
Przecież micro USB ma właśnie takie "przeszycie", USB typu C nie ma. A poza tym micro USB to micro USB, USB typu B, to to USB "drukarkowe".
stiven 10:54, 11-12-16 #
To nie jest kabel USB C, tylko raczej micro USB, nie ma tam nic, co by sugerowało, że USB C.
style.2:Spedu For Android micro
stiven 14:38, 02-12-16 #
A to teraz będę płacić za kartę 2 zl a max punktów to 1000 to 10 zł to na czysto zostaje mi 8 zł

GrzegorzLi przez pierwsze pół roku tak będzie, potem będzie 1 punkt za 4zł i max 500 punktów, czyli na czysto 3zł za wydane 2000zł.
stiven 14:36, 02-12-16 #
Tak dziwnie to piszą, ale na dole strony w tym tekście drobnym drukiem jest napisane:
Bank będzie przyznawał: 1 Punkt za każde 2 zł liczone od sumy wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową.

W regulaminie też jest mowa o transakcjach wykonywanych kartą, nic nie piszą o innych typach transakcji. Więc chyba ani przelewy24, ani zwykły przelew nie będzie brany pod uwagę, ewentualnie może będą brane pod uwagę płatności tak jak kartą kredytową, czyli w tych, co się podaje numer karty, ważność i ten numer, który jest z tyłu karty.
Do tego karta będzie płatna 2zł/miesiąc, czyli nie opłaca się to wcale.

I ten 1 punkt za 2zł to tylko przez pierwsze pół roku, potem będzie 1 punkt za 4 zł i maksymalnie 500 punktów w miesiącu.
stiven 09:38, 08-11-16 #
@gregormusic
A spisywali Twoje dane, żeby wiedzieć, że już skorzystałeś? W regulaminie jest napisane jedynie, że jednorazowo można zwrócić maksymalnie do 10 sztuk/1kg danego produktu. Nie piszą nic ile razy ogólnie można skorzystać.

Pisałem wcześniej, że na facebooku Lidl pisze, że można zwracać puste opakowania. Śmieszne to, bo teraz już inaczej piszą, że to "zawartość może być w stanie nienaruszonym lub częściowo spożytym, bądź zużytym" oznacza, że "produkt może być częściowo spożyty lub częściowo zużyty" (zapewne w celu rozróżnienia produktów spożywczych i chemicznych) i puste opakowania nie będą przyjmowane. Ktoś tam napisał, że kierownik sklepu powiedział, że produktu oddawanego nie może być mniej niż połowa.
stiven 13:10, 06-11-16 #
@Henry Peter
A czytałeś w ogóle zasady tego? Ja od początku piszę, że jest tak zrobione, żeby ludziom było wstyd z tego skorzystać i chociaż promocja jest świetna, to niewiele osób z tego skorzysta.

Absolutna satysfakcja lub zwrot pieniędzy*
dotyczy artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetyków marek własnych Lidla zakupionych w terminie od 27 października do 30 listopada

W zasadach zwrotów:
Zasady zwrotów (...) wprowadzone zostały przez Lidl (...) w celu umożliwienia Klientom sklepów Lidl zapoznania się z wysoką jakością marek Lidl.
Dokonując zwrotu (...) opakowanie zwracanego produktu (...) może być w stanie nienaruszonym lub częściowo spożytym, bądź zużytym.


Na oficjalnej stronie Lidla na facebooku ludzie pytali o ten punkt zasad, czy to rzeczywiście można oddawać całkowicie zużyte rzeczy. Ktoś pytał czy można zwrócić same opakowania po maśle i dostał taką odpowiedź od lidla:
"(...)zgodnie z regulaminem produkty mogą być zwracane w stanie nienaruszonym, częściowo spożytym bądź zużytym. Dlatego w przypadku masła otrzymasz zwrot ceny widniejącej na dowodzenie zakupu bez względu na to, ile go wykorzystałeś. Michał"


Następna osoba pytała:
"A jak wygląda sprawa kiedy jakiś produkt jest zapakowany każdy osobno w zbiorczym opakowaniu?"

I odpowiedź Lidla:
"w takiej sytuacji również otrzymasz równowartość ceny produktu, niezależnie od stopnia jego wykorzystania. Ola"
stiven 00:20, 06-11-16 #
@mAnia
No dobrze, ale regulamin promocji, to regulamin, jeśli w regulaminie nie ma ani słowa o tłumaczeniu powodu zwrotu, to nikt nie może tego żądać, nawet jeśli tak jak piszesz promocja się nazywa "Satysfakcja lub zwrot pieniędzy".

@timon
No właśnie, jest to tak jak pisałem na początku, zrobione, żeby nikt z tego nie chciał skorzystać. Regulamin powinien być tak napisany, żeby wszystko było od początku przejrzyste, a nie, żeby się domyślać i żeby były możliwe różne interpretacje.
stiven 23:40, 05-11-16 #
Ogólnie jest to tak zrobione, żeby ludziom było wstyd w ogóle z tego skorzystać. A w regulaminie nawet nie ma nic o tym, żeby trzeba było tłumaczyć powód zwrotu. A jest wprost napisane, że można zwrócić produkt, który jest nienaruszony, częściowo spożyty, lub całkowicie zużyty. Dalej wynika z tego regulaminu, że można zwrócić jakąkolwiek ilość różnych produktów, tylko żeby nie więcej niż 10 sztuk danego produktu, lub nie więcej niż 1 kg danego produktu. No taką sobie wymyślili promocję. W carrefourze zwracali kwotę (już któryś rok z rządu w październiku) w postaci bonu z jednych z pięciu zakupów, to dlaczego nie skorzystać z tej promocji? Ale tak jak napisałem na początku, chodzi o to, żeby ludziom było głupio i wstyd. A w rzeczywistości jest to najlepsza promocja, można dostać zwrot praktycznie za wszystkie zakupy. Chyba 99 procent produktów z lidla jest tym objęte.

Zastanawiają mnie wcześniejsze komentarze @gregormusic
napisał, że najpierw się dogadał z kierowniczką na czym to polega, a następnego dnia musiał się z nią kłócić.
stiven 00:10, 26-10-16 #
Ale z jakiego powodu niepraktyczne? Ze zwykłymi materiałowymi rękawiczkami problem jest taki, że ślizgają się na kierownicy roweru.
stiven 09:58, 21-06-16 #
TheArt:
atapi:
@rafalecito
lepiej jest na tą chwilę korzystać jedynie z firm legalnie w PL działających. Tak, to te z podatkiem :(

takich firm w naszym kraju nie ma bo byc nie moze, hazard jest u nas nielegalny


Nie widziałeś bukmacherów na mieście? Żeby legalnie działały te firmy, to muszą mieć pozwolenie i podatek jest pobierany 12% od zawieranego zakładu i dodatkowo 10% od wygranych powyżej 2280 zł. Na zakłady przez internet też jest osobne pozwolenie.
https://www.sts.pl/pl/footmenu/o-star-typ-sport/legalny-bukmacher/
https://www.milenium.pl/node/84/legalny-bukmacher.html
https://www.efortuna.pl/pl/wiadomosci/zaklady_przez_internet.html
stiven 22:34, 09-06-16 #
Ale shit, nie warto. To są tylko dwie pierwsze lekcje w każdym języku, około 10 MB do ściągnięcia, a normalnie tych lekcji jest około 20 na tych audiobookach, w zależności jaki język. Czyli nie dają całych audiobooków, tylko takie wersje demo.
stiven 19:00, 09-04-16 #
Ja dzisiaj założyłem konto pierwszy raz i kod zadziałał.
stiven 18:19, 07-04-16 #
@ScriptPL
To ten kod TANIO15 już nie działa? Napisane jest, że niby do 10 kwietnia ważny. Chciałbym zamówić w sobotę, mam nadzieję, że jeszcze będzie aktualny.
stiven 20:26, 13-01-16 #
zajk26 i nic nie płaciłeś? Piszą, że kabel za darmo z przesyłką za $1. Loki napisał, że jednak musi za przesyłkę zapłacić $2 i się domyśla, że to dla Polaków podwyższyli. A Ty teraz piszesz, że za darmo przesyłka.

"USB Charging Sync Data Cable US$1 Delivered"
"4. Pay US$1 postage and complete checkout"
"FREE ITEM WITH US$1 SHIPPING"
stiven 23:53, 12-01-16 #
zajk26 za darmo czy za $1?
stiven 11:28, 11-01-16 #
Na aliexpress za $0,50 już można kupić taki kabel z darmową przesyłką.
stiven 09:53, 23-12-15 #
sephiriot
już dzisiaj przyszedł mail o freezed suspicious order.

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty