4

Bonusway - zbieraj bonusy za zakupy w sieci

Bonusway to kolejny serwis, który oferuje zwrot pieniędzy za zakupy (tutaj nazwany BONUSEM). To największy serwis cashback w Europie Północno-Wschodniej. Robiąc zakupy poprzez serwis, można odzyskać część wydanej kwoty.

Poniżej przykładowe wartości bonusów:

- booking.com - 4%
- hotelscombined - 4,5%
- iperfumy.pl - 3%
- eobuwie.pl - 3%
- 5.10.15 - 4%
- asos - 6%
- groupon - 6%
- orsay - 3%
- castorama - 3%
- deichmann - 4%
- avon - 11 zł
i wiele więcej.

Uwaga: za pierwsze zakupy otrzymasz 25 zł bonusu. Wystarczy że dołączysz, korzystając z zaproszenia: https://goo.gl/foKd67

Dzięki zastosowaniu modelu grywalizacji (m.in. zdobywanie odznak) można podwajać standardową kwotę bonusu (to pewna nowość w programach tego typu). Rzeczywista kwota bonusu może więc znacząco wzrosnąć!

WYPŁATY:
Możesz wysłać swój bonus na konto PayPal kiedy osiągniesz próg wypłaty zwrotu, który wynosi 40 zł. Pieniądze trafią na Twoje konto PayPal w przeciągu kilku dni roboczych.

POLECAJ i ZYSKUJ WIĘCEJ:
Dostajesz 15 złotych za każdą osobę, która dzięki Tobie dołączy do Bonusway i zbierze co najmniej 3 złote wypłacalnego bonusu.
Awatar użytkownika Lukei Lukei · 21:37, 23-10-17 Skorzystaj z okazji
Ocena: 57.14% · Głosów: 28

Komentarze (1)

Lukei 13:58, 17-05-18 #
AKTUALIZACJA: ile zarobiłem przez ostatnie pół roku.

Czas na pierwsze wnioski z działania Bonusway. Przez pół roku uzbierałem łącznie 89 zł (do wypłaty), na weryfikacje oczekuje jeszcze 17,10 zł.Myślę że to całkiem dobry wynik jak na sporadyczne zakupy przez Bonusway (korzystam i testuje również inne).

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty