-13

MyTaxi - kod 50 zł na pierwszy przejazd

Kod 50 zł na pierwszy przejazd taksówką MyTaxi. Ty dostajesz 50 zł do wykorzystania, czyli praktycznie darmowy pierwszy kurs, nawet w nocy lub na drugi koniec miasta. Natomiast ja dostanę voucher 20 zł. Korzystają więc obie strony. Kilkukrotnie korzystałem z MyTaxi będąc w Warszawie i mogę polecić. Przetestowałem także dostępne w sieci kody promocyjne i działają bez problemów.

Pobierz aplikacje MyTaxi dla Androida, iOS, Windows Phone, a nawet Blackberry OS ze strony https://pl.mytaxi.com/pobierz.html i podczas rejestracji lub po zalogowaniu wpisz kod pawe.nyc (kod wpisuje się po kliknięciu na ikonę profilu w prawym górnym rogu, następnie kliknij Kod Promocyjny i przycisk z plusem). Warunkiem przyjęcia kodu jest zdefiniowanie płatności w aplikacji, czyli podpięcia karty płatniczej lub konta PayPal przed wpisaniem kodu. Moim zdaniem lepiej podpiąć konto PayPal. Generalnie kody promocyjne mają na celu przyzwyczajenie klientów do płacenia za kursy w aplikacji.

Aktualny zasięg MyTaxi w Polsce: Warszawa, Kraków, Trójmiasto. MyTaxi wywodzi się z Niemiec i działa jeszcze w kilku krajach, ale ten kod działa oczywiście tylko w Polsce.
Awatar użytkownika pawelnyczaj pawelnyczaj · 18:30, 01-06-17 Skorzystaj z okazji
Ocena: 19.05% · Głosów: 21

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty