1

Tanie pakiety minut w Lycamobile

Na samym wstępie - oczywiście trzeba posiadać numer w Lycamobile, żeby móc skorzystać z tej promocji. Ale to nie problem - podając swoje dane do formularza na stronie po ok. 14 dniach możemy otrzymać darmową przesyłkę od operatora z darmowym starterem w środku. Przy czym jeśli po raz drugi wypełnić formularz próbując uparcie zachować polskie znaki diakrytyczne, można spodziewać się drugiego darmowego startera - ja tak zrobiłem w ub. roku. Przeniesienie numeru z innej sieci również wchodzi w grę - procedura jest prosta i szybka (testowałem również). Po zarejestrowaniu lub przeniesieniu numeru wystarczy doładować stan konta dowolną kwotą i raz na 90 dni wykonać choćby raz poł. tel. aby zachować ważność. Szczerze pisząc nie mogę ocenić jakości rozmów międzynarodowych, bo jeszcze nie komunikowałem się z nikim z zagranicy ale jak piszą internauci szum w tle pozostawia nieco do życzenia (podobnie jak niedopracowana strona). Jeśli ktoś często gada z bliską osobą w jednym z niżej podanych krajów okazja może się przydać w sam raz - pod warunkiem rozmówca też posiada numer Lycamobile.

Aktywując w sieci Lycamobile dowolny pakiet rozmów międzynarodowych Lycaworld w promocyjnej cenie 5,10 lub 20zł w lutym i w marcu abonent otrzymuje ten sam pakiet za darmo w kwietniu, maju i czerwcu. Pakiet w zależności od ceny zawiera 60, 150 lub 400 minut i jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji. W momencie kiedy darmowe minuty przypadające na dany pakiet zostaną wykorzystane, wówczas obowiązuje standardowa stawka za minutę połączenia.

Darmowe minuty w ramach pakietu Lycaworld mogą być wykorzystane na rozmowy z Polski do sieci Lycamobile w Wielkiej Brytanii, Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii i Stanach Zjednoczonych. Rozmowy do sieci Lycamobile w Austrii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych są darmowe i nielimitowane dlatego minuty w ramach połączeń do tych krajów nie będą odliczane z pakietu Lycaworld. Pakiet Lycaworld obowiązuje tylko i wyłącznie na rozmowy z Polski do wyżej wymienionych krajów Lycamobile dlatego nie można z niego korzystać przebywając za granicą.
Awatar użytkownika Usunięty Usunięty · 19:21, 29-01-14 Skorzystaj z okazji
Ocena: 51.22% · Głosów: 41

Polub nas na Facebooku!

Najnowsze komentarze

Najlepsze aktywne oferty